(032) 225-66-37
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Проведення семінар-наради з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів в Управлінні Державної казначейської служби України в Яворівському районі Львівської області

Опубліковано 10 березня 2020 року, 09:25

05 березня 2020 року в актовому залі Яворівського районного Дому “Сокіл” фахівці управління Державної казначейської служби України в Яворівському районі Львівської області (далі- управління Казначейства) провели семінар-нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів .

  Питаннями для обговорення на нараді стали: стан запровадження та використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство»; стан подання електронної фінансової та бюджетної звітності із використанням автоматизованої системи «Є-Звітність» та проблемні питання; впровадження змін, внесених в законодавчі та нормативні акти з питань виконання бюджетів та роботи органів Казначейства та інше.

  Начальник управління Галина  Гаращук відкрила нараду-семінар, ознайомивши присутніх з порядком денним. В черговий раз наголосила на перевагах Системи дистанційного обслуговування клієнтів із застосуванням програмно-технологічного комплексу «Клієнт Казначейства — Казначейство», якісному та вчасному  поданні електронної звітності, дотримання чинного законодавства при проведенні видатків бюджетних коштів та ін .

Заступник начальника управління - начальник відділу надходжень та видатків Ірина   Пещатин вказала учасникам на зміни до нормативно-правових актів, які регламентують бюджетне законодавство в сфері казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів. Особливу увагу приділила питанню здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 №1070 “Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”

Наголосила на неухильному дотриманню нормативно-правових актів щодо реєстрації юридичних та фінансових зобов'язань, поданні для оплати платіжних документів та підтверджених документів. Також вона зазначила основні недоліки на цій ділянці роботи,  виконанню вимог Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ,затвердженого постановою КМУ від 28.02.2002 №228 із змінами та доповненнями.

В.о. начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера  Галина Заяць акцентувала увагу учасників на взаємовідносини між органами Казначейства і розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів щодо відкриття (закриття) рахунків, поданні Картки із зразками підписів. Вона зупинилась на аналізі подання бюджетної та фінансової звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів за 2020 рік через автоматизовану систему “Є-Звітність” із застосуванням електронного цифрового підпису. Галина Заяць вказала на недоліки, які мали місце під час прийняття управлінням Казначейства даної звітності та надала роз’яснення щодо подальшого їх уникнення.

Головний спеціаліст ІТ та ЗІ управління Юрій  Лободзіц ознайомив присутніх з переліком заходів, які потрібно здійснити для початку роботи в Системі дистанційного обдслуговування із застосуванням програмно-технологічного комплексу «Клієнт Казначейства — Казначейство» та дії щодо генерації ключів, в яких закінчився термін дії ключа. В черговий раз він звернув увагу присутніх на недоліки, які виникають при підключенні до даної Системи, поданні електронної звітності, налаштуванні профілю установи для входу в АС “Є-звітність”.

Впродовж проведення семінар-наради учасники отримати вичерпні відповіді від працівників управління Казначейства.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux