(032) 225-66-37
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Проведення семінар-наради з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів в Управлінні Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Львівської області

Опубліковано 13 листопада 2018 року, 12:04

Проведення  

семінар-наради з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів в Управлінні Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Львівської області 

 

09 листопада 2018 року в Управлінні Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Львівської області (далі – Управління Казначейства) проведено семінар-нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів на тему «Підготовка до завершення бюджетного року, розгляд проблемних питань, які виникають в  процесі казначейського обслуговування».

Начальник управління Ярмола Руслана Степанівна ознайомила присутніх з порядком денним та звернула увагу розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на неухильному дотриманні фінансової дисципліни в процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів. Руслана Степанівна акцентувала увагу присутніх на нововведеннях у бухгалтерському обліку, розповіла про переваги дистанційного обслуговування клієнтів Казначейства через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства-Казначейство», про відкриття з 01.01.2019 рахунків на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України та на необхідності проведення роз’яснювальної роботи щодо нових рахунків за власними надходженнями установ. Також, зобов’язала  присутніх активізувати роботу щодо оперативного освоєння бюджетних коштів в період завершення бюджетного року.

Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Марич Ольга Мирославівна висвітлила актуальні питання складання звітності і ведення бухгалтерського обліку з виконання бюджетів та розповіла про інвентаризацію рахунків, активів і зобов’язань.

Заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Мандзій Наталія Ярославівна зупинилась на питаннях, пов’язаних з казначейським обслуговуванням розпорядників та одержувачів бюджетних коштів за видатками, а саме: програмно-цільовому методі в бюджетному процесі, правилах складання паспортів бюджетних програм,  щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та проведення платежів, проаналізувала зміни до законодавства, щодо нововведень, що стосуються закупівлі електроенергії за бюджетні кошти, затвердженні порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів, шляхом придбання державних цінних паперів. Наталія Ярославівна провела аналіз використання коштів субвенцій та відмітила про негативний стан освоєння  міжбюджетних трансфертів та зобов’язала вжити невідкладних заходів для їх оперативного освоєння.

Брановська Іоланта Віталіївна  –  заступник начальника відділу надходжень та видатків  розглянула питання порядку ведення мережі та єдиного реєстру підприємств, установ та організацій, складання мережі на 2019 рік.

Коваль О.В. – головний спеціаліст відділу надходжень та видатків  розповіла про впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» та про особливі вимоги Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Впродовж проведення семінар-наради учасники мали нагоду отримати вичерпні відповіді від керівників та провідних фахівців Управління Казначейства. 


Завантажити файл

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux