(032) 225-66-37
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робочі візити начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області до територіальних органів Казначейства

Опубліковано 10 березня 2020 року, 10:30

02-04 березня 2020року  з робочими візитами начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Петро Могиляк  побував в   управліннях Державної казначейської служби України у  Пустомитівському, Радехівському та Кам'янка-Бузькому районах (далі - територіальні  органи Казначейства Львівської області).

            Під час візитів в територіальні органи Казначейства Львівської області  він оглянув приміщення та зустрівся з колективами управлінь. Обговорив з казначеями низку проблемних питань, пов'язаних з обслуговуванням місцевих бюджетів та бюджетів об'єднаних територіальних громад районів, фінансовим забезпеченням діяльності управлінь. Петро Могиляк, надаючи відповіді на запитання казначеїв, розповів про те, що зміни, які очікуються в структурі  Казначейства та в Технологічних регламентах приведуть до  перерозподілу функціональних повноважень. Також він акцентував увагу на питаннях, що стосуються роботи в 2020 році, особливостях застосування сучасних інформаційно-технічних продуктів, стану впровадження системи дистанційного обслуговування, роботи автоматизованої системи «Є-Звітність» та ін.